Ota yhteyttä!

Jarmo Hartikainen

Jakelijat ja metsätaimitarhat koko Suomessa, ja kasvihuoneviljelijät Itä-Suomessa

  • +358400200354
  • jarmo.hartikainen@kekkila.fi

Eija Lankinen

Marjanviljelijäasiakkaat koko Suomessa ja kasvihuoneviljelijät Länsi-Suomessa

  • +358509101009
  • eija.lankinen@kekkila.fi

Rolf Westerholm

Pohjanmaa ja Ahvenanmaa, tekninen tuki kasvihuoneviljelyyn koko Suomessa

  • +358407407429
  • rolf.westerholm@kekkila.fi

Etelä-Suomi

  • Niklas Oitola
  • 020 790 4828
  • niklas.oitola@kekkila.fi

Etelä- ja Keski-Pohjanmaa, Pirkanmaa ja Keski-Suomi

  • Jouni Saarijärvi
  • 020 790 4955
  • jouni.saarijarvi@kekkila.fi

Länsi-Suomi ja Kanta-Häme

  • Jari Hakala
  • 020 790 4902
  • jari.hakala@kekkila.fi

Pohjois-Pohjanmaa, Pohjois-Suomi

  • Pertti Utriainen
  • 020 790 6598
  • pertti.utriainen@kekkila.fi

Viljelyvinkit ja -neuvot

Katso kaikki artikkelit